POZNAJ NASZ OŚRODEK

Ośrodek rehabilitacji Fizjo Factory to przede wszystkim profesjonalne usługi oraz ciepła, rodzinna atmosfera. O pełną satysfakcję naszych Klientów dbamy od 2015 roku, nieustannie podnosząc poprzeczkę.

Nasza siedziba znajduje się w dobrze skomunikowanym miejscu w Chorzowie Batorym, na terenie obiektu sportowego „Hala Moris” przy ul. Granicznej 92, na pierwszym piętrze budynku. Udogodnieniem dla Pacjentów jest duży parking znajdujący się przy obiekcie, jak i winda.

Dzięki nowoczesnemu wyposażeniu  7 gabinetów oraz stale pogłębianej wiedzy, oferujemy Państwu kompleksową opiekę rehabilitacyjną. Leczymy sprawdzonymi metodami przy wykorzystaniu sprzętu światowej klasy. Pakiety zabiegów dostosowane są do potrzeb klientów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.

Ośrodek Fizjo Factory świdczy usługi w zakresie obejmującym: ortopedię, neurologię, pulmonologię, kardiologię, diagnostykę sportowców, rehabilitację uroginekologicznąbadania przesiewowe, fizykoterapię, falę uderzeniową, wady postawy oraz rehabilitację COVID.

Naszym głównym celem jest zapewnienie Państwu indywidualnego podejścia, dlatego w swojej ofercie posiadamy szereg specjalistówlekarz ortopeda, lekarz neurolog, lekarz pulmonologii, lekarz rehabilitacji medycznej, lekarz kardiolog.

Zapraszamy na pierwszą wizytę – z radością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

DLACZEGO JESTEŚMY WŁAŚCIWYM WYBOREM?

  • Rzetelność
  • Słowność
  • Niezawodność
  • Pracowitość
  • Otwartość na naukę i drugiego człowieka
  • Komunikatywność
  • Pozytywne nastawienie
https://ffchorzow.pl/wp-content/uploads/2021/06/img-floater-10.png
https://ffchorzow.pl/wp-content/uploads/2021/06/img-floater-9.png
2022.04.13 Chorzow
Pilka nozna eWinner 2 Liga Druga Liga Sezon 2021/2022
Fizjo Factory
N/z {persons}
Foto Marcin Bulanda / PressFocus

2022.04.13 Chorzow
Football Polish Second League Season 2021/2022
Fizjo Factory
{persons}
Credit: Marcin Bulanda / PressFocus

Lekarz specjalista ortopedii i traumatologii Dawid Klety

https://ffchorzow.pl/wp-content/uploads/2022/05/1LS_2205-1-scaled.jpg

FizjoterapeutaMaciej Bulej

https://ffchorzow.pl/wp-content/uploads/2022/05/DSC_8713-2-1-scaled.jpg

Lekarz neurolog dr n. med.Jarosław Szczygieł

https://ffchorzow.pl/wp-content/uploads/2022/05/20220412PF_MB009-2a-scaled.jpg

Lekarz specjalista rehabilitacji medycznej, pediatra dr n. med.Dariusz Gustowski

DODATKOWO

Ośrodek Fizjo Factory to więcej niż rehabilitacja. Poza jakością i sprzętami wysokiej klasy oferujemy Państwu możliwości płatności gotówką, kartą płatniczą i przelewem. Dodatkowo istnieje możliwość rezerwacji i przedpłaty wizyty w serwisie Booksy.

Wystawiamy faktury imienne i faktury z numerem NIP. Odbiór dokumentów możliwy jest w godzinach pracy Ośrodka, jak i przesyłany za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Coraz większa ilość Pacjentów korzysta ze swojego ubezpieczenia zdrowotnego na skutek nieszczęśliwego wypadku. Jeżeli miałeś wypadek, nie zwlekaj z rozpoczęciem rehabilitacji i skontaktuj się z nami. Poinstruujemy Cię jak dalej postępować.

Co więcej – posiadamy jedyny na Śląsku system do wytwarzania wkładek do butów w nie całe 60 minut! (Na miejscu w placówce Fizjo Factory). Pacjent wychodzi z gabinetu z wkładkami, następnie za 1-2 miesiące (w zależności od deformacji) przyjeżdża na kontrolę. Podczas kontroli Pacjent nie ponosi kosztu wykonania nowych wkładek. Specjalista dokonuje korekcji wkładek wcześniej zakupionych. Kliknij i dowiedz się więcej!    

POZNAJ NASZE WNĘTRZE

Skontaktuj się z nami już dziś za pomocą formularza kontaktowego