Warsztaty – pielęgnacji dzieci do 1 r.ż.

19

Wrzesień

2020

Rehabilitacja dzieci

Zapraszamy rodziców spodziewających się Maleństwa oraz rodziców dzieci do 1 roku życia

#FizjoFactory po raz pierwszy w historii swojej działalności organizuje #Warsztatydlarodzicow ??☺️
Warsztaty składają się z dwóch części:
Część pierwsza- 26.09. (sobota) w godzinach 10-12
to czas spotkania z fizjoterapeutą neurorozwojowym specjalizującym się w terapii dzieci i niemowląt – naszą niezastąpioną Agatą Skrzyńską ☺️ Spotkanie będzie obejmowało część teoretyczną oraz praktyczną z zakresu m.in.: prawidłowego zmieniania pieluszek, ubierania oraz rozbierania niemowlęcia; właściwej pozycji podczas noszenia; poprawnego podnoszenia i odkładania noworodka; zabaw wspomagających prawidłowy rozwój dziecka oraz odpowiedniego układania dziecka do odbicia ?
Część druga- 29.09. (wtorek), od g.14-15
odbędzie się spotkanie z naszą cudowną Anną Buck- fizjoterapeutką uroginekologiczną specjalizującą się w terapii kobiet- zwłaszcza kobiet w ciąży i po porodach????☺️ Ania skupi się na przekazaniu Paniom wiedzy, jak można zadbać o siebie oraz swoje ciało w trakcie ciąży i po porodzie.
Od godziny 15-16 stery przejmie Agata Skirzyńska, by omówić z Państwem następujące zagadnienia: kiedy możemy kłaść maluszka do leżaczka? Kiedy należy sadzać niemowlę w krzesełku do karmienia? Jaki jest dobry moment na zmianę wózka z głębokiego na spacerówkę oraz co z tym bujaczkiem?
P.S. Zachęcamy świeżo upieczonych rodziców do przyjścia z maleństwami:-)
Ilość miejsc ograniczona‼️☺️
Zależy nam na tym, aby móc indywidualnie podejść do każdego z Państwa podczas naszego spotkania ☺️
Całkowity koszt warsztatów to 150 złotych ?
Zapisy telefonicznie pod numerem: 884-802-920