#Masaże

PROFESJONALNY MASAŻ | CHORZÓW

 

#MASAŻ

Masaż wykorzystuje konwencjonalne techniki wpływające na całe ciało.
Odpowiednie techniki masażu wykorzystuje się w uzyskiwaniu różnych celów np.: rozluźnienie, rozciągnięcie, działanie przeciwbólowe itp.

W naszym Ośrodku techniki masażu są dobierane z największą starannością tak, aby możliwie zastosowany masaż leczniczy przyniósł szybki efekt w postaci ulgi, zmniejszenia bólu i napięcia mięśni.

Korzyści wynikające z masażu:

#MASAŻ KLASYCZNY/PRZECIWBÓLOWY
Jest jedną z najpopularniejszych form masażu o bardzo szerokim spectrum zastosowań. Może być stosowany zarówno w celach leczniczych (masaż leczniczy) – między innymi przy schorzeniach natury ortopedycznej czy też neurologicznej, jak również po to, by pobudzić, rozluźnić czy wzmocnić tkankę mięśniową.

#MASAŻ RELAKSACYJNY
Celem tego masażu jest wyciszenie organizmu oraz wprowadzenie go w stan relaksu. Pozwala  uzyskać uczucie pełnego odprężenia i zmniejszyć poziom stresu. To doskonała forma terapii niemal dla każdego.

#MASAŻ WYSZCZUPLAJĄCY / ANTYCELLULITOWY
Intensywny masaż łączący elementu masażu klasycznego i drenażu. Poprawia krążenie krwi, przyspiesza metabolizm i usuwa nadmiar toksycznych substancji. Skupia się głównie na najbardziej kłopotliwych obszarach, jak brzuch, pośladki lub uda. Stanowi działanie wspomagające odchudzanie.

#MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ
Jest metodą, polegającą na wykorzystaniu próżniowego zasysania skóry i znajdujących się pod nią tkanek. Poprawia krążenie krwi i przyspiesza metabolizm dzięki czemu możliwe jest przyspieszenie procesów spalania tkanki tłuszczowej i widoczna redukcja cellulitu. 
Masaż bańką chińską wykonuje się również w celach leczniczo-terapeutycznych.