#Masaże

PROFESJONALNY MASAŻ w CHORZOWIE

 

#MASAŻ

Masaż wykorzystuje konwencjonalne techniki wpływające na całe ciało.
Odpowiednie techniki masażu wykorzystuje się w uzyskiwaniu różnych celów np.: rozluźnienie, rozciągnięcie, działanie przeciwbólowe itp.

W naszym Ośrodku techniki masażu są dobierane z największą starannością tak, aby możliwie zastosowany masaż leczniczy przyniósł szybki efekt w postaci ulgi, zmniejszenia bólu i napięcia mięśni.

Korzyści wynikające z masażu:

MASAŻ KLASYCZNY / PRZECIWBÓLOWY

Jest jedną z najpopularniejszych form masażu o bardzo szerokim spectrum zastosowań. Może być stosowany zarówno w celach leczniczych (masaż leczniczy) – między innymi przy schorzeniach natury ortopedycznej czy też neurologicznej, jak również po to, by pobudzić, rozluźnić czy wzmocnić tkankę mięśniową.

MASAŻ RELAKSACYJNY

Celem tego masażu jest wyciszenie organizmu oraz wprowadzenie go w stan relaksu. Pozwala  uzyskać uczucie pełnego odprężenia i zmniejszyć poziom stresu. To doskonała forma terapii niemal dla każdego.

MASAŻ WYSZCZUPLAJĄCY / ANTYCELLULITOWY

Intensywny masaż łączący elementu masażu klasycznego i drenażu. Poprawia krążenie krwi, przyspiesza metabolizm i usuwa nadmiar toksycznych substancji. Skupia się głównie na najbardziej kłopotliwych obszarach, jak brzuch, pośladki lub uda. Stanowi działanie wspomagające odchudzanie.

MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ

Jest metodą, polegającą na wykorzystaniu próżniowego zasysania skóry i znajdujących się pod nią tkanek. Poprawia krążenie krwi i przyspiesza metabolizm dzięki czemu możliwe jest przyspieszenie procesów spalania tkanki tłuszczowej i widoczna redukcja cellulitu. 
Masaż bańką chińską wykonuje się również w celach leczniczo-terapeutycznych.