Zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego WIZYTA W PAKIECIE PREMIUM jest bardziej opłacalna niż w pakiecie standard?

Otóż podczas wizyty Premium, terapeuta poza terapią manualną, jak i fizykoterapią wspomaga się terapią wysokoenergetyczną w postaci lasera wysokoenergetycznego HE oraz T-care’a. Dzięki czemu efekty będą widoczne czasami po pierwszej wizycie.

✅  Główne zastosowanie laseroterapii wysokoenergetycznej: stany pourazowe układu mięśniowo-szkieletowego, głęboko położone blizny i terapia punktów spustowych. Efektem terapii jest działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe i biostymulacyjne. Lasery wysokoenergetyczne w porównaniu do tańszych laserów biostymulacyjnych, działają głębiej i osiągają efekt termiczny, dlatego charakteryzują się krótszym czasem terapii i większą skutecznością, co wiąże się z szybszym powrotem do sprawności.

✅  T-care to urządzenie, które poprzez wykorzystanie fali elektromagnetycznej działa na zasadzie diatermii celowanej. Wskutek przenikania pola elektromagnetycznego przez tkanki, w poddanych terapii tkankach powstaje energia, która przekształcona zostaje w ciepło. Do głównych efektów terapeutycznych zaliczamy: działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne. Zmniejszenie obrzęku, krwiaków, drenaż limfatyczny, poprawa ukrwienia danego obszaru, poprawa ruchomości, zmniejszenie napięcia mięśniowego oraz przyspieszenie regeneracji tkanek. Zastosowanie: rehabilitacja pooperacyjna, urazy, stany zapalne kości, uszkodzenia i przeciążenia stawów, stany zapalne, uszkodzenia, przeciążenia mięśni, regeneracja po treningowa, bóle pleców, rwa kulszowa, bóle fantomowe.

Jeżeli nie masz czasu na rehabilitację, a ból doskwiera Ci tak mocno, że nie jesteś w stanie funkcjonować to idealna wizyta dla Ciebie.

Przyjdź i przekonaj się sam!

☎ 884 802 920

Ul. Graniczna 92, Chorzów Batory

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *